Yurtdışı

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bu internet sayfasından “Sipariş Ver” linkine tıklayarak açılan sayfada Avrupa seçeneğini seçerek bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanı gerekmektedir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi Western Union ile kesinti olmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Western Union ile yaptığınız ödemeler birkaç saat içerisinde tarafımıza ulaşmaktadır. Ödeme sonrasında MTCN (para transfer şifresini) tarafımıza iletmeniz gerekir.

Kargom Ne Zaman Gönderilir?

Ödemeleriniz tarafımıza ulaştıktan 3 gün içerisinde kargonuz gönderilmiş olacaktır. Sipariş verdiğiniz ülkeye bağlı olarak 3-15 gün arasında tarafınıza ulaşmış olacaktır. Teslim alınmayan ürün ve paketler için ücret iademiz yoktur.

Bize Nasıl Güveneceksiniz?

Firmamız bitkisel ve kozmetik ürünleri satışında binlerce müşteriye sorunsuz teslimat yapmış ve müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Türkiye’ye Göre Neden Pahalı?

Yurtdışı siparişlerinizde ciddi miktarda gümrük,kargo,paketleme ödemeleri yaptığımız için Yurtdışı fiyatlarımız biraz yükselmektedir.

Ücretsiz Destek Sunuyoruz.

Siparişleriniz için sürekli olarak ücretsiz destek alabilirsiniz. Bunun için whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İsveç şurubu yurtdışı sipariş

İsveç Şurubu Yurtdışı Sipariş Formu

İsveç Şurubu’nu Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkeye güvenle gönderilmektedir. Tahmini teslim süreci 15 iş günüdür. Hava şartları ve sipariş verilen ülkeye göre teslimat süreci değişiklik göstermektedir. İsveç Şurubu’nu farklı bir ülkeye siparişte bulunduysanız size bildirilen ödeme yöntemi ile ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında kargolanma işlemleri başlayacaktır. Eğer ödeme yapmadıysanız kargonuz yola çıkmayacaktır. Yurt dışı gönderileri maliyetli olduğu için ödeme alınmadan kargo gönderimi yapılmamaktadır. Yurt dışından sipariş verdiyseniz ve kargonuzun ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız müşteri temsilcisine whatsapp hattı üzerinden mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.