Kullanımı

İsveç şurubu kullanımı oldukça kolay bir üründür. Ancak düzenli bir şekilde kullanım gerektirmektedir. Eğer ürünü aksatarak veya aralıklı kullanırsanız, etkisini görme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle verilen kullanım talimatlarına uyarak ürünü tüketmeniz gerekmektedir.

Ürünün düzenli kullanımı sayesinde 3 ayda 50 kiloya kadar zayıflama gözlemleyebilirsiniz. Ancak bu noktada sipariş verirken üründen en az 6 kutu satın almanız gerekiyor. Durumu şöyle özetleyecek olursak;

  • Sindirim sistemini düzenlemek ve metabolizmayı hızlandırmak için 1 kutu
  • Parazitleri tamamen yok etmek ve kilolarınızdan hemen kurtulmak için 3 kutu
  • Şurubun bütün etkilerini görmek ve bu etkilerin kalıcılığını sağlamak için 6 kutu satın almanız gerekiyor.

Eğer beklentileriniz yüksekse, fazla kiloluysanız kesinlikle uzun süre İsveç Şurubu kullanmanızı öneriyoruz. İçeriği bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan ürünü, uzun süre rahatça kullanabilir ve bütün fazlalık kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

İsveç şurubu günde 2 kez, sabah ve akşam kullanılmalıdır. Yemeklerden 30 dakika önce bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı karıştırıp tüketebilirsiniz. Aç karna kullanılması gerekmektedir. Bu sayede tokluk hissi de vererek iştahı kesecektir.

İsveç Şurubu Kullanım Önerileri

Ürünün içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Bitkisel olduğu için herhangi bir yan etki görülmemiştir. Bu nedenle herhangi bir hastalığınız varsa kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ancak her ihtimale karşı doktorunuza danışarak ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Hamile kadınlar ve emziren anneler için de aynı durum geçerlidir. Ürünün içeriği herhangi bir problem yaratmayacaktır, ancak doktorunuza danışmadan ürünü kullanmanız tavsiye edilmez.

Ürün şu anda lansman fiyatlarıyla satılıyor ayrıca 2 adet alana 1 kutu, 4 adet alana da 2 kutu hediye kampanyamız bulunuyor. Siz de bu fiyatlardan ürünü satın almak istiyorsanız hemen sipariş formunu doldurabilirsiniz.